Leden 2014

Kiss me.

31. ledna 2014 v 13:06 | Invisible.
Ach jo, zdál se jako v pohodě kluk a nakonec se z něho vyklube takový debil. Bože, já se pak zahrabu. Fuck♥ Jackass.

My true.

30. ledna 2014 v 21:03 | Invisible.
Už jsem z toho unavená, prostě večer doufat a nic se nestane. Myslím že to chvilkové štěstí budu brát všemi deseti, protože se nechci cítit takhle mizerně. Fuck♥ unhappy.

I don't get it.

30. ledna 2014 v 19:17 | Invisible.
Píšeš, píšeš a pak najednou nic? Ano, nesnáším zobrazeno. Prostě nikdy nedoufej. Je to snad jen na škodu, tak hodíme večer slzičku no. Fuck♥ Cry.

Nedoufej.

29. ledna 2014 v 20:07 | Invisible.
Parádičkaa. Proč doufám když se nic nestane? Nechápu. Chci prostě tolik věcí, a přesto to není o mě. Nezáleží na mě co chci, nikdy to tak nebyla. Božeee, proč jsem pořád tak negativní? Fuck♥ Run.

Tak co je sakra správně?.

29. ledna 2014 v 19:36 | Invisible.
Tak já už doopravdy nevím. Všichni říkají doufej nebo věř, ale když to dělám nikdy se to nestane. Když přestanu doufat najednou bang. Tak co je správně? Opravdu to nechápu. Prostě už to neuzvládám. Tuduut. Fuck♥ Karma.

Znaven svým stavem.

28. ledna 2014 v 22:10 | Invisible.
Štěstí najdi si mě prosím. Fuck♥ Good night.

Nuda.

28. ledna 2014 v 16:40 | Invisible.
Celkem nudička no. 12.2. recitační soutěž, paráda:-D Snad se umístím noo. Tak dáme si Violettu a hají do postele. Moc unavená. Fuck♥ Happy birthday, V.

mm.

27. ledna 2014 v 21:46 | Invisible.
Je to tady. Je zamilovaný do jiné. Tak nějak jsem to celou dobu věděla, ale vidět ji jak vypadá, je to jiné. Nevadí, dalo se to čekat. Teď prostě jen dělat že je mi to fuk. Je lepší s tím skončit hned na začátku. Budu v pohodě, chce to jen čas. Fuck♥ Me.

Same day.

27. ledna 2014 v 17:00 | Invisible.
Dnešek bude zase stejný. Budu doufat že napíše, jako idiot. Nechci to tak sakra. Chci prostě dělat že to byl jen úlet a konec, ale z nějakého důvodu tomu tak není. Fuck♥ Náladička.

Vysvětlení.

26. ledna 2014 v 20:04 | Invisible.
Ráda bych pochopila z jakého důvodu mi píše, jestli je to jen kvůli tomu že jsem si dala nějaký přihlouplý status, nebo mi prostě chce psát. Potřebovala bych další znamení, prosím! Fuck♥ Kiss.

Signál.

26. ledna 2014 v 18:06 | Invisible.
Příjde mi jako bych dostávala nějaké zvláštní znamení. Na chvíli dostanu něco co chci a vzápětí je to zase pryč. Je to chvilkové štěstí, které hned vyprchá. Neříkám že nejsem spokojená, aspoň nějaké. Jen můj život je prostě jako houpačka. Jadnou nahoře, jednou dole. Občas je to vážně vyčerpávající. Možná že je to začátek, to chvilkové štěstí. Možná že za chíli budu doopravdy šťastná. Moc si to přeju. Fuck♥ Adore you.

Ústa na zámek.

26. ledna 2014 v 18:05 | Invisible.
Jestli jsem zamilovaná nemůžu říct. Jen vím že mu to nikdy neřeknu a taky to že by mě nikdy nechtěl. Nemyslím si to kvůli svému vzhledu a nízkému sebevědomí, to s tím nemá co dělat. Jen prostě je to tak. Nikdy by mi to neopětoval. To bolí, je jiný než ostatní, první pusa a tak. Možná je to tím, tou první pusou. Jsem jen poblázněná nebo tak něco. Chtěla bych být šťasná opravdu jo. Možná to prostě není pro mě:-) Fuck♥ Smile.

Idiot.

26. ledna 2014 v 18:04 | Invisible.
Takže po katastrofální sobotě, kdy se jedna dívenka opila a vykouřila dost dobrého kamaráda, se rozhodla že už nepije. I když nakonec nebyla tak katastrofální, pusinka s jiným klukem v koupelně zlepšila náladu. Ještě že to nikdo nečte jinak bych se za sebe styděla ještě víc než teď:-D. Je to všechno teď hodně zmatené, a radši nic neřeším. Zamrzí když kluk s kterým si dost dobře rozumíte, vám řekne že se kurvíte, ahooj. Ještě že je tu někdo takový jako Pája, co mě neodsuzuje i kdyby cokoliv, proto ho tak zbožňuju. Fuck♥ Nebreč, bude hůř.

Deníček.

26. ledna 2014 v 18:02 | Invisible.
Blog sloužící jako deníček:-) Jeden už jsem měla, ale nakonec jsem si uvědomila, že ho nechci psát pdo svým jménem. Je to prostě místo kde se chci vypsat, jestli to má nějaký smysl. V poslední době je toho na mě moc. Schovávám se za úsměv a čím víc ho předstírám, tím víc se mi to nedaří. Jediné co chci je být prostě šťastná jako každý. Možná jednou. Fuck♥ Breathe.