Únor 2014

School.

28. února 2014 v 23:31 | Invisible.
Skvělý týden ve škole, s výměnými studenty! Celý týden jsem jim překládala a moc se mi to líbilo. Dost jsem si procvičila angličtinu a užila si to s nimi. Jen je mi líto že to už skončio. Bylo to nejlepš! Rumun je můj, Indonéska je nejlepší, Turkyni moc nemusím ale je dost pěkná, Bulharka je skvělá, Číňanka je dost vtipná! It was really nice to meet you all. Fuck♥ English.

Holiday.

23. února 2014 v 15:31 | Invisible.
Nejlepší jarní prázdniny:-)! Skvěle jsem si to užila. Mám snad nejlepší lidi vůbec. Takže po náročném týdnu jsem si dopřala Neděli doma v posteli. Taky se asi trochu poučím a prostě budu lenoch. Zítra zpátky do školy mezi lidi, které nemám ráda. Ach jo, už abych byla od nich pryč. Fuck♥ Sunday.

Partyy.

21. února 2014 v 11:29 | Invisible.
Parádní čtvrtek s nejlepšími lidmi:-)))! Ruku do ohně bych za ně dala, prostě zábava jak má být. Trošičku hlavička bolí, ale to se dá zvládnout. Alkohol je prostě nepřítel. Fuck♥ Bed.

twooooo!

18. února 2014 v 0:01 | Invisible.
Jojo, mIláček má dva roky:-) Díky němu se poslední dva roky usmívám, nejlepší bráška. Fuck♥ Love.

Cry.

16. února 2014 v 22:01 | Invisible.
Přesto všechno nejdou udržet slzy. Můžeš si to říct tisíckrát, myslet si jak si silná a nakonec stejně skončíš se slzy v očích. Ano, jsem nejslabší článek. Protože ke konci dne jsem to vždycky já, kdo je zlomený. Fuck♥ Tears.

Like.

16. února 2014 v 11:49 | Invisible.
Ještě že se držím svým novým mottem, jiank bych pravděodobně celou noc probrečela, protože aaach.Je úžasný a já tak jiná. Ale vše je v pořádku, kdyby byl kluk pro mě, ukázalo by se to. Fuck♥ Chill.

Valentine.

15. února 2014 v 22:30 | Invisible.
Krásný Valentýn s nejlepším kamarádem:-) Co víc si přát. Po super sobotě, už vím, že pivo na ex je to největší zlo, nikdy více! Jsem tak moc ráda za to že jsem obklopena tak super lidma. Miláčci. Fuck♥ Feelings.

Karma.

10. února 2014 v 21:27 | Invisible.
Tak to si ten debil dělá prdel? Tak já se mu svěřím, jako nejlepšímu kamarádovi, napíšu mu sloh jak prase a on mi na to oděpíše ,špatná karma' ? jj, protože já dělám furt špatné věci že se mi to vrací:-D Tak za toto jdi:-) Fuck♥ Bye.

Family.

10. února 2014 v 20:04 | Invisible.
Nechápu proč se nám tak daří. Jedna sestřenice dojde z nemocnice a druhá tam zase hned jde. Bože, nesnáším nemocnice. Ještě že jsme tak skvělé rodina, že jsme tady vždy pro sebe:-) Bez toho by to nešlo. Fuck♥ xoxo.

Good.

8. února 2014 v 21:29 | Invisible.
Prostě parádička. Až na sestřenici v nemocnici, která je oukej, díky bohu! Zažívám prostě fajn časy. Hlavně se už do ničeho neplést a jen žít. Fuck♥ Bond.

New life.

3. února 2014 v 21:33 | Invisible.
Haaa, je to paráda s novým mottem. Jsem mladá, nepotřebuju kluka, samozřejmě že bych chtěla, ale nebudu se k tomu nutit. Žádný nepřišel, taak fajn. Prostě jednou příjde a je mi jedno kdy. Budu se teď soustředit na školu a na to si to všechno pořádně užít. Bavit se, dělat co mě baví, lenošit, být s přáteli. Až se ty můj potencionální příteli objevíš, neboj, dáš mi vědět. Ale prosím tě nespěchej! Protože teprve teď jsem si uvědomila jak moc super je volnost a jak se mi krásně usíná s úsměvem na tváři, protože nemusím brečet že jsem sama:-) Jsem prostě opravdu spokojená sama ze sebou, a nenechám si to pokazit! Fuck♥ Peace.

Don't worry.

2. února 2014 v 13:02 | Invisible.
Tak mladá a přesto tak zkažená. Měla bych to utnout chodit každou sobotu pít a přesto mě to tak táhne. Cítím se tak bez problému když jsem v jiném světě, dalo by se říct. A bohužel, i přes moji snahu, na tom zatím nechci nic měnit. Fuck♥ Wilde.