Březen 2014

Hihii.

28. března 2014 v 21:22 | Invisible.
Po roce si popvídat s kamarádem který pro mě znamenal jednu dobu strašně moc, je pocit k nezaplacení. Vidět jak se za ten rok změnil, je šílené. Perverzní otázky jsou na tom nejlepší:-D Nedala bych toho kluka:-) Fuck♥ Smile.

Say yes.

23. března 2014 v 16:21 | Invisible.
Vše je v pořádku. Ta bolest která je uvnitř, je v pořádku. Protože díky ní se můžu posunout dobpředu. Jsem ráda že jsem si to uvědomila. Ta bolest mě dělá silnější. A já budu v pohodě. Vždycky to nějak zvládnu. Nesmím mít strach a jít prostě tou cestou, kterou jsem si sama vybrala. Na té cestě vždycky budou překážky, nebo nějaké ty křižovatky, ale já si prostě budu muset vybrat. Budou to možná těžké rozhodnutí, teda ne možná, ale určitě. Ale já mám jen tu jednu cestu. Ta cesta tu bude vždy. A občas se zastavím a budu prostě jen stát na místě. Vše je správně. To co dělám je správně. Protože já si vybírám co je správné a co špatné. A právě teď je vše možné. Občas si vyberu špatně, ale kdo ne? Pořád ale budu mít tu možnost se nějakým způsobem vrátit zpátky. I když to nebude podle mých představ a bude to bolet, ale pořád mě to bude posouvat dopředu. ,,Řekni ANO svému životu'' . Fuck♥ Ano.

Happy.

21. března 2014 v 20:47 | Invisible.
Je mi nejlíp, i když není důvod. Prostě mít ty nejlepší okolo sebe asi stačí. Ano jsem šťastná, ne můj život není perfektní. Yeeees. Carpe diem, bitches. Fuck♥ haha.

Chill.

19. března 2014 v 21:18 | Invisible.
Nevím proč jsem tak v pohodě když se mi blíží příjmačky a nic neumím. Místo abych se učila tak jdu ven nebo čumím na seriály. Jsem fakt na dvě věci. Chci s tím něco dělat, ale ta druhá část ve mně očividně nechce. A já se bohužel řídím tou druhou částí. Sakraa, je to na nic. Fuck♥ Dark side.

any hope.

14. března 2014 v 22:01 | Invisible.
Ten pocit vědět že už je fakt konec. Že mezi námi nikdy nic víc nebude. Tak nějak jsem to mohla tušit od začátku. Nejlepší je že prostě nebudu brečet, mělo to tak být. Jen jednou( v našem případě dvakrát) a konec. Jsem ráda za to že jsi aspoň tak dobrý kamarád a dokážeme pokecat. To je pro me důležité, ty jsi důležitý. Fuck♥ Happyend.

Forgiveness.

12. března 2014 v 20:37 | Invisible.
Proč jsem tak hloupá? Proč všem všechno odpustím. I když jsem naštvaná jak nikdy, neumím se zlobit. A to jen proto že si mě dostal, prostě víš jak na mě. To mě štve nejvíce. Znáš mě tak dobře. Fuck♥ Haha.

Don't need.

7. března 2014 v 22:56 | Invisible.
Nikdo nepotřebuje někoho kdo ho nechá v tom nejhorším. Takže ani já tě nepotřebuji. Zklamal si mě a ztratila jsem veškerou důvěru k tobě. Tak jen doufám že ti to za to stálo:-)) Už nikdy kamaráde, čauky. Fuck♥ Fake.

Best or Fake?

3. března 2014 v 21:47 | Invisible.
Nejlepší kamarád by tu měl stát vždycky při tobě, nemýlim-li se. Tak kde sakra jsi? Mám problémy a ty prostě nenapíšeš nedáš vědět, nic. A mě už to nebaví. Nepotřebuju a hlavně nechci kamaráda jako jsi ty. Až si uvědomíš jak by ses měl chovat, tak se ozvi, ale ani tehdy ti neslibuju že tě vezmu zpátky. Protože už nikdy v tobě nebudu mít jistotu. Pozdravy které mi posílaš po jiných, jsou mi k ničemu zlato:-) Buď vše nebo nic. Tvoje volba. Fuck♥ Trust.

Uaaa.

1. března 2014 v 21:16 | Invisible.
Ano není nad to šprtat se matiku a stejně nakonec nic neumět:-) Místo toho abych se učila, tak radši hraju Harryho Pottra. Ale prostě se musím učit. Vybrala jsem si tu těžší cestu a chci prostě jít na ten gympl. Takže se musím snažit. Dát do toho všechno. Fuck♥ Math.