Duben 2014

Fail.

23. dubna 2014 v 16:47 | Invisible.
Ten pocit že vás nepřijali. Jo není příjemný. Taky to že ve vás váš vlastní otec prostě nevěří. Děkuju moc za podporu, tati:-))). Fuck♥ Uhuu.

Bitch.

14. dubna 2014 v 20:32 | Invisible.
Bože já tě tak nesnáším. Fajn, chápu že žiješ s mým taťkou a musím tě respektovat, ale tohle je moc. Ještě že mám tu mamku, které budu nosit pilníky do vězení, protože ji zabije první:-D Milujuu! Fuck♥ You bitch.

BFF.

6. dubna 2014 v 20:54 | Invisible.
Není to příjemné. Myslím to zjištění, že vaše nejlepší kamarádka (ani tohle slovo pro ni není dobré oslovení, je to pro mě rodina, něco jako sestra) se vám ztrácí. Má kluka a je šťastná a já jsem za to neskutečně moc šťastná! Jen prostě od té doby je pryč. Má nové kamarády a žije jinak. Byla jsem si stoprocentně jistá, že tady pro mě vždycky bude. Tak jako u nikoho jiného. Ale ta jistota co jsem měla se ve vteřině vytratila. Nejhorší na tom je že já se snažila a ty sis pravděpodobně ani nevšimla. Volala jsem ti, psala a ty nic. ,Když si hledáš nové přátelé, nezapomínej na ty staré' . Končím ze snahou, až mě budeš chtít ve svém životě, ozvi se. Snad nebude pozdě. Fuck♥ Broken.

Long time ago.

4. dubna 2014 v 21:16 | Invisible.
Dlouho jsem nepsala, takže jsem ani nezmínila tu nejlepší Sobotu!! V jednu chvíli zjitíte že máte kolem sebe ty nejlepší lidi. Zvracíte a oni bez řečí uklízí, jen ať je vám prostě dobře. Byla jsem tak ráda za všechny co tam byly se mnou, že to ani popsat nejde. Děkuji jim za vše, hlavně za to že se o mě postaraly v nejhorším a za ty skvělé zážitky. 29.3. 2o14. Fuck♥ Best partyy.