Listopad 2014

uninteresting.

28. listopadu 2014 v 17:54 | Invisible.
Nic zajímavého. Nic nového. Nic se neděje. Možná je to dobře, že nic neřeším, ale chci trochu vzrušení. Jestli vůbec vím, co chci. Pátek, party. Finally. Možná, že si to užiju. Fuck♥ done.

whaat.

22. listopadu 2014 v 18:25 | Invisible.
Když se konečně smířím s tím, že už nenapíšeš, tak ty zrovna musíš napsat. Fakt se na to můžu vysrat. Nechápu proč mi vůbec píšeš, když jsi tak ,,upovídaný''. Fuck♥ omg.

Fuck it all.

16. listopadu 2014 v 20:17 | Invisible.
Občas bych chtěla prostě jen vypnout. Nemyslet na nic. Být v klidu. Není to tak jednoduché. Očekávám toho od života moc, ale sama nejsem ochotna pro to nic udělat. Strašně chci lásku, ale co když je tu a já ji odháním? Jasně jsem mladá na vztah, ale jak jsem si všimla úlety nejsou nic pro mě. Nechci je, nevedu je. Myslela jsem si že teď všechno bude jinak. Ale jak se říká. Myslet, znamená hovno vědět. Fuck♥ This shit.

Don't get it.

10. listopadu 2014 v 21:53 | Invisible.
A nevím o co to tady jde. Proč ho to baví? Jednou je strašně otevřený a pak zase chladný. A myslím že je to prostě on a líbí se mi takový, jen bych ho chtěla lépe pochopit, toť vše:-) A pak je tu to s K. Strašně mě sere že ji nemůžu říct, že jsem uletěla s jejím nejlepším kamarádem, ale na druhou stranu to ani není její věc a kdyby chtěl řekne ji to. Fuck♥ sleep.

everything is weird.

8. listopadu 2014 v 22:19 | Invisible.
Nevím co je. Prostě ze dne na den divná nálada. Takže abych shrnula říjen. Jeden kluk se bojí že po něm opět a zase vyjedu, jako by vše byla jen má vina;-). Super akcičky. Jakože bavím se. Včera po dlouhé době bylo luxusně. Úlet s fajn klukem, byl, jak to říct, pěkný? Jen se to ale asi všechno dojebalo a nevím vůbec co to znamená. Je to divné. Ale aspoň jsem se bavila. Děkuji za své kamarády, díky kterým, se necítím tak moc opuštěně. Ať dělám, co dělám, pořád se jen lituji. A to je špatně. Jak můžu dosáhnout nějaké změny, nějakého pokroku, když se na vše dívám tak pesimisticky? A strašně mě to mrzí, ale část mě je prostě taková a příjde mi, že ji nedokážu stopnout. Jestli to vůbec dává smyl. Fuck♥ nonsense.